Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Console in Steel and Glass Design Modern Spiral Origjinale - Sasuke

Kod: SASUKE-SHOWROOM
lek 44.653,48 lek 69.173,03 -35%
- +
Masat
L 107 xP30.5x H79 cm
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Viadurini Living

Konsolë drejtkëndëshe moderne në çelik dhe xham dizajni me lojë me forma.

Konsolla është një mobilje funksionale , pasi është e dobishme për ruajtjen e çelësave dhe dokumenteve, por luan një rol themelor në harmoninë e mobiljeve.
Mund të vendoset në një dhomë të gjallë ose në një hyrje , ose pse jo edhe në një kuzhinë si sipërfaqe mbështetëse, për një pikë referimi jo vetëm praktike, por edhe estetike.

Kjo konsol dizajni ka një strukturë minimale drejtkëndëshe në çelik të veshur me pluhur epoksi dhe një majë qelqi të zbutur .
Veçori është loja origjinale e formave që shtrihet nga baza në majë, duke krijuar një efekt vizual dinamik dhe krijues.
Rezultati është një vepër arti , me një karakter të fortë zbukurues, e aftë të zbukurojë mjedisin me stil dhe shije bashkëkohore.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi