Console in Tempered Glass and Steel Base Design Modern Homemotion - Zafira

  • Kod: ZAFIRA
lek 103.173,88
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Material i sheshtë gotë e zbutur
Materiali i strukturës çelik inox
Gjatësia (cm) 120
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 80

Konsolë çeliku dhe majë xhami të zbutur të dizajnit modern.

Konsolë është një mobilje funksionale, pasi është e dobishme për ruajtjen e çelësave dhe dokumenteve, por luan një rol themelor në harmoninë e mobiljeve.
Mund të vendoset në një dhomë të gjallë ose në një hyrje , ose pse jo edhe në një kuzhinë si një sipërfaqe mbështetëse, për një pikë referimi jo vetëm praktike, por edhe estetike.

Kjo konsol dizenjimi është bërë me një strukturë elegante dhe rezistente në çelik inox 202 dhe një majë qelqi të zbutur .
Rezultati është një pamje elegante dhe moderne , e aftë të përshtatet në çdo kontekst për të dhënë një prekje të bashkëkohësisë dhe stilit.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në