Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Konzollë klasike e zgjatshme në melamine e bërë në Itali, Bonea

Kod: BONEA2
lek 172.375,02 lek 249.953,79 -31%

madein_italy

- +
Masat
L.92 x P.45 x H.77 e zgjatshme deri në 305 cm
Koha e dërgimit
10/12 ditë pune
Material i sheshtë
Melamine
Materiali bazë
dru i ngurtë i ahut
Material për zgjatje fletë
Melamine
Viadurini Living
Console klasike e zgjatshme në melamine e prodhuar në Itali, Bonea
Bonea është një tastierë fantastike e zgjatshme e karakterizuar nga një dizajn klasik dhe funksional i shkathët; e përkryer për të mobiluar të gjitha dhomat tuaja me stil dhe elegancë.

Prodhuar tërësisht në Itali me panele prej druri të mikroprotekteve duke përdorur ngjitës që nuk përmbajnë formaldehid dhe këmbë të bëra prej ahu të ngurta.
Availableshtë në dispozicion në tre ngjyra të ndryshme: të bardha, jeshile dhe blu të lehta , të gjitha me shtesa arre të vjetra.

Shënim : Për një stabilitet më të madh të tastierës kur është plotësisht i zgjatur përfshirë në çmim ekziston sistemi qendror mbështetës me 2 mbështetës.
Requestshtë e mundur që në kërkesë të rritet stabiliteti i tij përmes një sistemi mbështetës me 4 mbështetës ose përmes mbështetjes qendrore inovative me shtesa të dyerve.

Produkte të shikuara së fundmi