Console moderne dhe e zgjerueshme, top prej druri - Mirabella

  • Kod: MIRABELLACONS
lek 62.395,27 lek 86.914,81 -28%
Masat L 120 x P 44/88 x H 77 cm
Ngjyrë e bardhë / alumini
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Material i sheshtë dru i fisnikëruar
Materiali bazë metal i lyer

Dekoroni dhomën tuaj të jetesës në modelin tuaj, me tastierën e zgjatur Mirabella.

MIRABELLA është një tastierë e karakterizuar nga një dizajn i thjeshtë dhe modern . Ky produkt është i zgjueshëm, duke arritur një thellësi prej 88 cm.
Stili i tij e bën atë të gjithanshëm dhe të adaptueshëm për shumë lloje mobiljesh dhe ambientesh. Struktura është në metal të pikturuar ndërsa maja është prej druri të inkuadruar.

Ngjyra e disponueshme:
  • struktura alumini - majë e bardhë.

Kontaktoni me ne për informacion në formularin "INFORMACION T RE KQURKESS" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në