Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Konzoll moderne në gotë transparente me raft, Villalba

Kod: VILLALBA
lek 76.177,35 lek 106.107,74 -28%
- +
Masat
L.120,5 x P.40 x H.80 cm
Koha e dërgimit
10/12 ditë pune
Material i sheshtë
xhami transparent
Materiali bazë
xhami transparent
Viadurini Living
Konzolë moderne e projektimit në xhami transparente me raft, Villalba
Villalba është tastiera e mrekullueshme e bërë nga qelqi transparent i trashë 12 mm me një raft praktik të ndërmjetëm, ku mund të ruani të gjitha objektet tuaja me trashësi 8 mm.
Këmbët mbështetëse në plastikë transparente.

E bukur, e fortë dhe funksionale, do të jetë perfekte për të furnizuar çdo mjedis nga vendas në kontratë.

Produkte të shikuara së fundmi