Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Console moderne e dhomës së ndenjes në Walnut Wood dhe Bronze Metal Made in Italy - Zed

Kod: ZEDCONSOLLE
lek 151.353,68 lek 204.327,47 -26%

madein_italy

- +
Masat
L 150 x P 50 x H 78 cm
Koha e dërgimit
2/3 javë
COM.P.AR

Konsolë në stilin modern të punuar në Itali të punuar me druri të lyer me arre dhe metal të lyer me bronz.

Console është një copë mobiljesh që mund të përdoret në mënyrë tërthore si në dhomën e ndenjes, në dhomën e gjumit, në hyrje ose në zyrë. Kur zgjidhni këtë artikull, vëmendje e veçantë duhet t'i kushtohet karakteristikave funksionale, por aspekti estetik nuk duhet të lihet pas dore. Në fakt, ajo duhet të përputhet në mënyrë harmonike me orenditë e tjera.

Zed është një dhomë e gjallë e rafinuar dhe elegante ose tastierë hyrje e përshkruar nga linja të sakta dhe ndikim të fortë, perfekt për tu integruar në çdo stil nga klasik në modern.
Punuar në Itali me majë dhe futur në kanellë dru me rimeso arre dhe baza në metal të lyer me bronz metalik.

Produkte të shikuara së fundmi