Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Konzollë projektimi në qelqi dhe metali transparent, Donnas

Kod: DONNAS
lek 130.032,03 lek 182.485,29 -29%
- +
Masat
L.130 x P.45 x H.80 cm
Koha e dërgimit
10/12 ditë pune
Material i sheshtë
xhami transparent
Materiali bazë
metali krom
Viadurini Living
Konsol në xhami transparent dhe metal të kromuar, Donnas
Donnas është konzola e karakterizuar nga linja dhe dizajn elegant; ideal në një hyrje, në një korridor, në një dhomë ngrënie, praktikisht kudo.

Prodhuar me kornizë metalike të lëmuar të kromuar dhe majë xhami transparente (e trashë 12 mm).
Stabiliteti i tij jepet nga struktura mbështetëse.

Produkte të shikuara së fundmi