Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Console moderne e projektimit në xhami të lakuar - Adela

Kod: ADELA
lek 44.144,82 lek 57.358,24 -23%
- +
Masat
H70 x L125 x P40 cm
Koha e dërgimit
10/15 ditë pune
Material i sheshtë
gotë
Materiali bazë
gotë
Viadurini Living
Console moderne në gotë të lakuar transparente, Adela
Adela është një tastierë fantastike në xhami të lakuar transparent, me trashësi 12 mm.
Elegante, lineare dhe e thjeshtë do të jetë perfekte për të mobiluar të gjitha dhomat tuaja.

NB: Nuk kërkon montim dhe rekomandohet pastrimi me një peshqir të lagur

Produkte të shikuara së fundmi