Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Konzollë projektimi në gotë transparente me raft, Villareggia

Kod: VILLAREGGIA
lek 96.698,19 lek 135.237,31 -28%
- +
Masat
L.120 x W.40 x H.75 cm
Koha e dërgimit
10/12 ditë pune
Material i sheshtë
xhami transparent
Materiali bazë
xhami transparent
Viadurini Living
Console moderne në xhami transparente me raft, Villareggia
Villareggia është tastierë e përshtatshme për të mobiluar të gjitha dhomat tuaja me përsosje dhe elegancë.

Mshtë bërë nga xhami i lakuar transparent (i trashë 12 mm) me raft xhami të zbutur (i trashë 8 mm)

Produkte të shikuara së fundmi