Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Console moderne e zgjatshme në dru dhe metal të prodhuar në Itali, Marene

Kod: MARENE1
lek 151.854,18 lek 213.416,70 -29%

madein_italy

- +
Masat
L. 90 x P.40 x H.77 i zgjatur deri në 196 cm
Koha e dërgimit
10/20 ditë pune
Material i sheshtë
fisnikëruar
Materiali bazë
metali
Material për zgjatje fletë
fisnikëruar
Viadurini Living
Dizajni tastierë e zgjatur në dru dhe metal, Marene
Marene është një tastierë e vogël e zgjatshme e karakterizuar nga linja të ëmbla dhe delikate; perfekt për arredimin e çdo ambienti që e pasuron atë me stil dhe stil.

Punuar në Itali me një strukturë hekuri anthraciti dhe një majë druri melamine të disponueshëm në katër përfundime: hirit të bardhë, lisi natyral, çimento dhe arre .

Për më shumë informacion mos hezitoni të na shkruani.

Produkte të shikuara së fundmi