Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Console moderne e zgjatshme në dru të fortë të bredhit, Marene

Kod: MARENE4
lek 247.050,84 lek 348.053,40 -29%

madein_italy

- +
Masat
L. 90 x P.40 x H.77 e zgjatshme deri në 300 cm
Koha e dërgimit
10/12 ditë pune
Material i sheshtë
dru bredhi i ngurtë
Materiali bazë
metal
Material për zgjatje fletë
dru bredhi i ngurtë
Viadurini Living
Dizajnoni tastierë të zgjatur në dru të fortë të bredhit, Marene
Marene është konzola e zgjatshme e bërë në Itali me 100% materiale italiane si dru i bredhit të ngurtë për krye dhe; metali me llak anthraciti për strukturën.
Maja prej druri, për shkak të karakteristikave të saj natyrore, duke qenë një material i gjallë, do të përvetësojë, me kalimin e kohës, një bukuri të jashtëzakonshme dhe të pabarabartë.

Falë modelit të saj elegant dhe të fortë do të jetë perfekte të mobiloni çdo cep të shtëpisë dhe jo.

Produkte të shikuara së fundmi