Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Console moderne e zgjatshme në dru të fortë të bredhit, Barge

Kod: BARGE4
lek 216.619,95 lek 304.909,59 -29%

madein_italy

- +
Masat
L.90 x P.40 x H.77 e zgjatshme deri në 300 cm
Koha e dërgimit
10/12 ditë pune
Material i sheshtë
dru bredhi i ngurtë
Materiali bazë
hekur
Material për zgjatje fletë
dru bredhi i ngurtë
Viadurini Living
Dizajni tastierë e zgjatur e bërë nga druri i ngurtë në Itali, Barge
Barge është konzola e zgjatshme me një dizajn të rafinuar dhe elegant, i përsosur për arredimin e çdo ambienti nga shtëpia në kontratë.

Prodhuar me dorë në Itali me një strukturë hekuri anthraciti dhe një majë druri të fortë bredh.
Maja prej druri, për shkak të karakteristikave të saj natyrore, duke qenë një material i gjallë, do të përvetësojë, me kalimin e kohës, një bukuri të jashtëzakonshme dhe të pabarabartë.

Shënim : është e mundur sipas kërkesës që të keni strukturën në ngjyrën e shkallës RAL sipas dëshirës tuaj.

Për më shumë informacion dhe citime mos hezitoni të na shkruani.

Produkte të shikuara së fundmi