Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Console moderne e zgjatshme në dru të ngurtë të bredhit, Calcata

Kod: CALCATA2
lek 249.453,29 lek 351.556,95 -29%

madein_italy

- +
Masat
L.90 x P.40 x H.77 e zgjatshme deri në 300 cm
Koha e dërgimit
10/12 ditë pune
Material i sheshtë
dru bredhi i ngurtë
Materiali bazë
hekur
Material për zgjatje fletë
dru bredhi i ngurtë
Viadurini Living
Dizenjoni tastierë e zgjatur në dru të fortë të bredhit, Calcata
Calcata është konzola e zgjatshme e karakterizuar nga një model praktik dhe funksional; e përkryer për të mobiluar të gjitha dhomat tuaja me stil dhe elegancë.

Punuar me dorë në Itali me një strukturë mbështetëse në metal antracitet të lakuar dhe të lartë dhe shtesa në dru bredhi të ngurtë.
Maja prej druri, për shkak të karakteristikave të saj natyrore, duke qenë një material i gjallë, do të përvetësojë, me kalimin e kohës, një bukuri të jashtëzakonshme dhe të pabarabartë.

Shënim : sipas kërkesës është e mundur që të keni strukturën në ngjyrën e shkallës RAL sipas zgjedhjes tuaj.

Për më shumë informacion dhe citime mos hezitoni të na shkruani.

Produkte të shikuara së fundmi