Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Konzollë moderne e zgjatshme në melaminë të bardhë mat, Bardello

Kod: BARDELLO
lek 161.564,04 lek 227.030,52 -29%

madein_italy

- +
Masat
L.90 x P.49 x H.78 e zgjatshme deri në 268 cm
Koha e dërgimit
10/12 ditë pune
Material i sheshtë
Melamine
Materiali bazë
Melamine
Material për zgjatje fletë
Melamine
Viadurini Living
Dizenjoni tastierë e zgjatur në melaminë të bardhë mat, Bardello
Bardello është konzola e zgjatshme me një stil unik dhe të paimitueshëm; perfekt për të furnizuar çdo ambient me dizajn dhe komoditet.

Punuar në Itali në melaminë të bardhë mat me mbështetje të majës dhe enës për shtesat nën të.

Për më shumë informacion dhe citime mos hezitoni të na shkruani.

Produkte të shikuara së fundmi