Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Console moderne me pasqyrë dhe rafte Cover

Kod: COVER
lek 79.280,49 lek 118.420,24 -33%
- +
Masat
58 x 35 xh 195
Koha e dërgimit
15/20 ditë pune
Viadurini Living
Console moderne me pasqyrë dhe rafte Cover
Cover
është një tastierë moderne e pajisur me pasqyrë dhe rafte.
Shtë i përshtatshëm si për dhomën e ndenjes, ashtu edhe për dhomën e gjumit.
Pesha 32 kg

Guri fosil është i prerë me dorë nga artizanë të aftë, duke krijuar pllaka të vogla. Pas prerjes së tij, artizanët bashkojnë pjesët e vogla të gurit fosil të marra në një strukturë kompensatë ose me një myk tekstil me fije qelqi, ashtu si një mozaik i imët.

Hije të ndryshme ngjyrash të gurit fosil, të kombinuara me modelin e studiuar minutisht, të konceptuar nga arkitektë dhe stilistë të talentuar italianë, krijojnë një pjesë mobiljesh shumë të shkëlqyeshme dhe unike.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi