Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Console moderne me sirtar në Bicolour Lacquered Mdf Made in Italy - Smart

Kod: SMARTCONDOLLE
lek 135.637,72 lek 183.110,92 -26%

madein_italy

- +
Masat
L 130 x P 36 x H 85 cm
Koha e dërgimit
2/3 javë
COM.P.AR

Konzollë moderne e dhomës së ndenjes me sirtar, e punuar me dorë në Itali në mdf me dy-ton lacquered.

Console është një copë mobiljesh që mund të përdoret në mënyrë tërthore si në dhomën e ndenjes, në dhomën e gjumit, në hyrje ose në zyrë. Kur zgjidhni këtë artikull, vëmendje e veçantë duhet t'i kushtohet karakteristikave funksionale, por aspekti estetik nuk duhet të lihet pas dore. Në fakt, ajo duhet të përputhet në mënyrë harmonike me orenditë e tjera.

Smart është një tastierë e gjithanshme ose tastierë e dhomës së ndenjes me sirtar e karakterizuar nga një dizajn i kthjellët dhe i lehtë i përsosur për t’u integruar në çdo stil nga klasik në modern.
Punuar në Itali në MDF të llakuar.

Në dispozicion në disa ngjyra:

  • sirtar gri gri dhe rafti i lartë / rafti i bardhë i ulët;
  • sirtar rërë dhe rafti i lartë / rafti metalik bronzi i poshtëm.

Produkte të shikuara së fundmi