Console moderne në çelik me majë qelqi L120 x P38 cm Hapi

  • Kod: STEP
lek 76.050,46 lek 117.813,43 -35%
Material çeliku / qelqi
Masat L.120 x H.75.5 x P.38 cm
Ngjyrë çeliku prej qelqi të sheshtë
Koha e dërgimit 7 dite
Console moderne në çelik me majë qelqi L120 x P38 cm Hapi
Hapi është një tastierë me një dizajn novator dhe modern. Struktura është prej çeliku, ndërsa maja është prej xhami. Shtë një sipërfaqe praktike mbështetëse, por në të njëjtën kohë është një element dekorativ që do të karakterizojë mjedisin në të cilin do të vendoset. Nga zyra në zonën e ndenjes, ajo do ta bëjë çdo dhomë të ndritshme dhe të rafinuar.

prodhues
Ky produkt është pjesë e një koleksioni të krijuar nga një hulumtim dhe stilist i kujdesshëm estetik, që synon ndërthurjen e hijeshisë së pa kohë, atmosferave të rafinuara dhe ekuilibrin e formave dhe ngjyrave. Propozimet variojnë nga mobiljet për dhomën e gjumit, zonën e ndenjes, tavolinat dhe konzollat deri në ndriçim. Stili është i pakuptueshëm: luksi , hijeshia , rehatia , lineariteti dhe një vëmendje e veçantë për veçantinë dhe ekskluzivitetin e projektit. Përpunimi bëhet duke përdorur materiale me cilësi të parë, të zgjedhura me kujdes dhe duke përdorur teknika të sakta të prerjes dhe përpunimit. Nga stili modernist minimalist tek ai klasik, kjo koleksion i aksesorëve mobilues lejon të plotësojë dëshirat dhe shijen e secilit klient, në lidhje me kontekstin në të cilin futen orenditë dhe aksesorët.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në