Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Console moderne në çelik me rafte xhami W150xH80xP50cm Desirè

Kod: DESIRE
lek 90.702,38 lek 140.538,86 -35%
- +
Material
çeliku / qelqi
Masat
L.150 x H.80 x P.50 cm
Ngjyrë
çeliku / qelqi
Koha e dërgimit
7 dite
Viadurini Living
Console moderne në çelik me rafte xhami W150xH80xP50cm Desirè
Console Desirè ofron një dizajn të pastër dhe minimalist, sigurisht i përsosur për kontekste moderne, por në të njëjtën kohë elegant dhe elegant. Mund të pozicionohet në korridor, në dhomën e ndenjes, në korridor ose në dhomën e gjumit për të patur një majë praktike të tryezës. Një ide fituese, për sa i përket modelit, është të vendosni një pasqyrë sipër saj.
Certainlyshtë sigurisht një këshillë e mirë, për më tepër, të përmirësoni sipërfaqen e raftit duke vendosur llambadarë ose objekte të tjera në përputhje me stilin e dhomës.

prodhues
Ky produkt është pjesë e një koleksioni të krijuar nga një hulumtim dhe stilist i kujdesshëm estetik, që synon ndërthurjen e hijeshisë së pa kohë, atmosferave të rafinuara dhe ekuilibrin e formave dhe ngjyrave. Propozimet variojnë nga mobiljet për dhomën e gjumit, zonën e ndenjes, tavolinat dhe konzollat deri në ndriçim. Stili është i pakuptueshëm: luksi , hijeshia , rehatia , lineariteti dhe një vëmendje e veçantë për veçantinë dhe ekskluzivitetin e projektit. Përpunimi bëhet duke përdorur materiale me cilësi të parë, të zgjedhura me kujdes dhe duke përdorur teknika të sakta të prerjes dhe përpunimit. Nga stili modernist minimalist tek ai klasik, kjo koleksion i aksesorëve mobilues lejon të plotësojë dëshirat dhe shijen e secilit klient, në lidhje me kontekstin në të cilin futen orenditë dhe aksesorët.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi