Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Console moderne në xhami të lakuar transparent, Villapiana

Kod: VILLAPIANA
lek 68.069,11 lek 94.596,05 -28%
- +
Masat
L.80 x P.35 x H.76 cm
Koha e dërgimit
10/12 ditë pune
Material i sheshtë
xhami transparent
Materiali bazë
xhami transparent
Viadurini Living
Console moderne e projektimit në xhami të lakuar transparent, Villapiana
Villapiana është një tastierë ngazëllyese e përshtatshme për çdo mjedis në të cilin dëshironi të jepni një prekje të dizajnit dhe elegancës.

Prodhuar tërësisht në gotë transparente të lakuar 12 mm të trashë.

Produkte të shikuara së fundmi