Console moderne prej druri dhe metali të prodhuar në Itali - Coseno Plus

 • Kod: COSENO
lek 313.111,82
Masat L 160 x P 45 x H 74 cm
Koha e dërgimit 45/50 ditë pune
Material i sheshtë Dru me rimeso
Materiali bazë Metal

Console moderne e dhomës së ndenjes e bërë në Itali me materiale me cilësi të lartë.

E bërë nga maja e drurit të rimeso, një bazë dhe sirtarë në metal të përfunduar bakri.

Në dispozicion në përfundime të ndryshme kryesore:
 • e lartë në fund të arrave të kanellës me rimeso;
 • krye në lisin e anthracit gri të rimesuar;
 • e lartë në dru me rimeso natyrale lisi.

E pasuruar nga pasqyra dhe dy sirtarët Coseno është një tastierë me shumë funksione, ideale për të dekoruar si zonën e hyrjes ashtu edhe zonën e gjumit.

NB: Për më shumë informacion dhe personalizime, mos hezitoni të na kontaktoni.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në