Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Console Outdoor Moderne në Teak Wood dhe Capraia Stoneware - Cruise Teak Talenti

Kod: CRUISECONSOLLE
lek 278.883,17

madein_italy

- +
Masat
L 160 x P 40 x H 65 cm
Designer
Ludovica & Roberto Palomba
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Material i sheshtë
Capraia gurë guri
Materiali bazë
dru tik
Talenti

Konzollë moderne në natyrë me dizajn të lartë me Capraia dhe guri të lartë prej druri tik duhan, Cruise Teak nga Talenti.

Elegante dhe bashkëkohore kopsht console   Cruise Teak ka një strukturë të bërë me dru tik dru me ngjyraduhanit dhe një majë guri të gdhendur Capraia 6 mm të trashë.

Koleksioni Cruise Teak është i aftë të japë një tërheqje të veçantë dhe elegante për të gjitha mjediset tuaja në natyrë.
Kombinon cilësinë e shumë materialeve. Struktura është prej druri tik taji i cili jep një stabilitet më të madh, sedilja është bërë me shkumë të shpejtë të thatë dhe është e mbuluar në pëlhurë rezistente ndaj motit.
Veçantia e këtij produkti vlerësohet më shumë në pjesën e pasme dhe krahët e moduleve. Bëhet prej alumini, e mbuluar me litar sintetik detar.
Shumëllojshmëria kromatike e kombinuar me modularitetin e strukturave ju lejon të rregulloni elementët në liri absolute, duke gjeneruar mundësi të kombinimit të pafund.

Ne jemi tregtarë zyrtarë të Talenti, prandaj mund t'ju furnizojmë me çdo artikull të kësaj marke. Na kontaktoni për informacion.
NB:
për mbrojtje shtesë ne rekomandojmë përdorimin e mbulesave speciale në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose në rast shiu të shpeshtë. Kontaktoni me ne përmes formularit të duhur "Kërkoni informacion".

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi