Made in Italy

Countertop Countertop Washbasin në Ceramic Colored Colored Made in Italy - Voltino

 • Made in Italy
 • Kod: VOLTINO1
lek 83.011,97
Material qeramike
Masat diametri 60 x H 16 cm
Koha e dërgimit 7/12 ditë pune

Lavaman i countertopit të rrumbullakët të stilit modern të punuar me dorë në Itali në qeramikë me ngjyra.

Voltino është një lavaman countertop rrethor me mbulesë qeramike të kullimit.
Falë formës së tij inovative dhe dizajnit të tij bashkëkohor do të jetë perfekte për tu integruar në çdo stil banjoje.
Punuar me dorë në Itali me 100% prodhuar në Itali materiale të tilla si qeramika.
Në dispozicion në ngjyra të ndryshme:
 • e bardhë mat;
 • e zezë mat;
 • baltë;
 • kuqe e kuqe;
 • okër;
 • xhins blu;
 • trëndafil;
 • jeshile aloe;
 • pranvera e verdhë;
 • e zezë me shkëlqim;
 • e bardhë me shkëlqim.
Shënim: çezmat dhe kullimi nuk përfshihen në çmim.

Qeramika është materiali kryesor i përdorur për të bërë pajisje sanitare pasi është i aftë të krijojë një efekt optik që e bën banjën të duket shumë më e ndritshme dhe më e gjerë se sa është në të vërtetë.
Përparësitë e tij janë:
 • higjenike dhe pastrohet lehtë;
 • përqindje e ulët e konsumit me kalimin e kohës pasi është një material shumë i qëndrueshëm: rezistent ndaj acideve, goditjeve dhe gërvishtjeve, nxehtësisë dhe nuk zbehet me kalimin e kohës;
 • aspekt shumë i kërkuar dekorativ;
 • material izolues i zërit: mban zhurma brenda në mënyrë që të mos prodhojë zhurma të bezdisshme si jehona dhe gjëmime.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në