Made in Italy

Countertop drejtkëndëshe ose lavaman qeramik i varur në mur, dizajni 3 madhësi - Malvina

 • Made in Italy
 • Kod: MALVINA3
lek 45.151,85 lek 55.617,50 -19%
Material qeramike
Koha e dërgimit 10-15 ditë pune
Thellësia (cm) 46
Lartësia (cm) 13.5

Countertop drejtkëndëshe ose lavaman qeramik i varur në mur, 12 ngjyra dhe 3 madhësi të prodhuara në Itali.

Zgjidhja optimale për mobilimin e një banjo me elemente funksionale dhe një vlerë të fortë estetike është të zgjidhni artikujt e bërë në Itali.
Lavaman countertop ose i varur nga qeramika , i prodhuar tërësisht në Itali , ka një dizajn drejtkëndëshe dhe minimal , me një majë çezme , me linja thelbësore dhe të pastra për elegancën maksimale.
E disponueshme në tre gjatësi të ndryshme, plotëson nevojat e klientëve më strategjikë, veçanërisht të përshtatshme për hapësira të kufizuara dhe banjo të cilat, megjithë përmasat e tyre të vogla, nuk duan të heqin dorë nga modeli dhe stili.

Pajisje të përfshira:

 • kullimi lart dhe poshtë që përputhet me lavamanin
Një nga vlerat e shtuara të këtij plotësuesi është mundësia për të personalizuar ngjyrën , duke zgjedhur nga një gamë e gjerë e hijeve:
 • E bardha evropiane (me shkëlqim)
 • Mat e bardhë
 • Mat e zezë
 • Kafe mat
 • Antracit mat
 • Rërë mat
 • Gri mat
 • Hiri i matit
 • Verde Alpi mat
 • Rozë e mat
NB: ngjyrat prej ari dhe platin janë gjithashtu në dispozicion sipas kërkesës. Mbajtësi i peshqirëve në fund të kromit ose të zezë mat nuk përfshihet: plotësoni formularin e duhur për një vlerësim falas.
Për një pamje të plotë, sifoni prej bronzi i rrumbullakët është gjithashtu i disponueshëm në përfundime të kromit ose të zezë mat. Na kontaktoni për më shumë informacion ose një vlerësim falas duke plotësuar formularin.
Lavamani ka vrima në pjesën e pasme, kështu që ju mund të zgjidhni nëse do ta përdorni atë si një countertop ose të pezulluar. Rregullimet e mureve nuk janë të përfshira. Në rastin e përdorimit të countertop rekomandohet vendosja e tij afër murit, në mënyrë që vrimat të mos jenë të dukshme.

Kombinuar me çezmat e duhura, ky produkt është në gjendje të bëjë një ndryshim, duke revolucionarizuar orenditë e banjës.


Ne i informojmë klientët tanë se produktet e mëposhtme përjashtohen nga politika e kthimit të kompanisë pasi ato janë produkte unike të bëra me dorë të bëra me kërkesën e klientit. Kjo do të thotë se ato nuk mund të kthehen nga konsumatori pas blerjes.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në