Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

Countertop drejtkëndëshe Washbasin L 60 cm në Qeramikë Made in Italy - Piacione

Kod: PIACIONE60
lek 38.972,12 lek 58.508,02 -33%

madein_italy

- +
Material
qeramike
Masat
L 60 x P 46 x H 13 cm
Koha e dërgimit
12/15 ditë pune
Viadurini Bathroom

Mbajtësja drejtkëndëshe e countertop L 60 cm e dizajnit modern të punuar në Itali në qeramikë me ngjyra.

Piacione është një lavaman lavanderi masiv drejtkëndor masiv me vrimë çezme të karakterizuar nga linja të formësuara dhe një dizajn i rafinuar.
Punuar me dorë në Itali me 100% të bëra në Itali materiale të tilla si qeramike.

Në dispozicion në disa ngjyra:
 • e bardhë mat;
 • e zezë mat;
 • mud;
 • garnet e kuqe;
 • okër;
 • xhins blu;
 • u rrit;
 • aloe jeshile;
 • pranverë e verdhë;
 • e zezë me shkëlqim;
 • shkëlqim të bardhë.
Për një funksionalitet më të madh, është e mundur të zgjidhni nëse ka apo jo kullimin e kullimit falas me kapak qeramik me cilësi të lartë që përputhet me lavaman.

Qeramika është materiali kryesor që përdoret për ndërtimin e pajisjeve sanitare pasi është i aftë të krijojë një efekt optik që e bën banjën të duket shumë më e ndritshme dhe më e gjerë se sa është në të vërtetë.
Përparësitë e saj janë:
 • higjenike dhe e lehtë për tu pastruar;
 • përqindje e ulët e konsumit me kalimin e kohës si material me qëndrueshmëri të lartë: rezistent ndaj acideve, goditjeve dhe gërvishtjeve, nxehtësisë dhe nuk zbehet me kalimin e kohës;
 • pamja dekorative shumë e kërkuar;
 • materiali i papërshkueshëm nga zëri: mban zhurmat brenda për të mos prodhuar zhurma të bezdisshme siç janë jehona dhe thashetheme.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi