Made in Italy

Countertop drejtkëndëshe Washbasin L 80 cm në Qeramikë Made in Italy - Piacione

 • Made in Italy
 • Kod: PIACIONE80
Lekë 40,379 Lekë 50,473 -20%
Material qeramike
Masat E 80 x 46 x Lartë 13 cm
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune

Lavaman countertop countertop drejtkëndëshe L 80 cm me dizajn modern të punuar me dorë në Itali në qeramikë me ngjyra.

Piacione është një lavaman i thjeshtë dhe origjinal i countertop drejtkëndëshe me vrimë çezme karakterizuar nga vija të formuara dhe një dizajn elegant dhe i dalluar.
Punuar me dorë në Itali me 100% prodhuar në Itali materiale të tilla si qeramika.

Në dispozicion në ngjyra të ndryshme:
 • e bardhë mat;
 • e zezë mat;
 • baltë;
 • kuqe e kuqe;
 • okër;
 • xhins blu;
 • trëndafil;
 • jeshile aloe;
 • pranvera e verdhë;
 • e zezë me shkëlqim;
 • e bardhë me shkëlqim.
Për një funksionalitet më të madh, mund të zgjidhni nëse keni ose jo kullimin falas me një kapak qeramike me cilësi të lartë që përputhet me lavamanin.

Qeramika është materiali kryesor i përdorur për të bërë pajisje sanitare pasi është i aftë të krijojë një efekt optik që e bën banjën të duket shumë më e ndritshme dhe më e gjerë se sa është në të vërtetë.
Përparësitë e tij janë:
 • higjenike dhe pastrohet lehtë;
 • përqindje e ulët e konsumit me kalimin e kohës pasi është një material shumë i qëndrueshëm: rezistent ndaj acideve, goditjeve dhe gërvishtjeve, nxehtësisë dhe nuk zbehet me kalimin e kohës;
 • aspekt shumë i kërkuar dekorativ;
 • material izolues i zërit: mban zhurma brenda në mënyrë që të mos prodhojë zhurma të bezdisshme si jehona dhe gjëmime.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro