Made in Italy

Countertop i rrumbullakët me banjë të bardhë dhe mbulesë me ngjyra - Voltino

 • Made in Italy
 • Kod: VOLTINOCOL
lek 89.110,01
Material qeramike
Masat diametri 60 x H 16 cm
Koha e dërgimit 7/12 ditë pune

Lavaman countertop countertop në shkëlqim të bardhë me shkëlqim qeramike dhe mbuluar me ngjyrë qeramike kullues në fund mat, punuar me dorë në Itali

Voltino është një lavaman i countertop i rrumbullakët në qeramikë të bardhë me shkëlqim me mbulese qeramike me ngjyre.
Falë formës së tij inovative dhe dizajnit të tij bashkëkohor do të jetë perfekte për tu integruar në çdo stil banjoje.
Punuar me dorë në Itali me 100% prodhuar në Itali materiale të tilla si qeramika.
Mbulesa e kullimit është në dispozicion në ngjyra të ndryshme:
 • përfundimi i zi mat;
 • baltë e përfunduar mat;
 • fund i kuq i kuqe me granat;
 • përfundim mat okër;
 • përfundimi mat xhins blu;
 • fund mat rozë;
 • përfundimi mat jeshil i aloe;
 • përfundimi mat i pranverës së verdhë;
 • e zezë me shkëlqim.
Shënim: çezmat dhe kullimi nuk përfshihen në çmim.

Qeramika është materiali kryesor i përdorur për të bërë pajisje sanitare pasi është i aftë të krijojë një efekt optik që e bën banjën të duket shumë më e ndritshme dhe më e gjerë se sa është në të vërtetë.
Përparësitë e tij janë:
 • higjenike dhe pastrohet lehtë;
 • përqindje e ulët e konsumit me kalimin e kohës pasi është një material shumë i qëndrueshëm: rezistent ndaj acideve, goditjeve dhe gërvishtjeve, nxehtësisë dhe nuk zbehet me kalimin e kohës;
 • aspekt shumë i kërkuar dekorativ;
 • material izolues i zërit: mban zhurma brenda në mënyrë që të mos prodhojë zhurma të bezdisshme si jehona dhe gjëmime.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në