Made in Italy

Countertop lavaman në gurë të bardhë të bërë në Itali, Marcello

  • Made in Italy
  • Kod: MARCELLO2
lek 68.886,46 lek 81.042,89 -15%
Material guri, ari 24k, platini
Masat L 36,5 x P 36,5 x H 22 cm
Koha e dërgimit 20 ditë pune
Lavamani modern i ulur në gur të bardhë, Marcello
Lavamani countertop në formën e kambanës, i bërë në Itali në gurë, të kthyer me dorë, me një diametër 35 cm; karakterezide nga një brendshme e bardhë me shkëlqim dhe një e jashtme e bardhë me shkëlqim me linja platini.

Falë linjave të saj të pastra dhe të sinqerta, ajo do të arredojë banjën tuaj me elegancë dhe stil.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në