Made in Italy

Countertop Moderne me pllaka qeramike Washbasin Made in Italy - Piacione

 • Made in Italy
 • Kod: PIACIONEQUA
Lekë 31,524 Lekë 35,026 -10%
Material qeramike
Masat L46 x D46 x H13 cm
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune

Lavaman banak katror me dizajn modern i punuar me dorë në Itali në qeramikë me ngjyra.

Piacione është një lavaman banaku në formë katrore me vrima rubineti i karakterizuar nga skaje të mprehta dhe linja të rafinuara.
E punuar me dorë në Itali me materiale 100% të prodhuara në Itali si qeramika.

E disponueshme ne ngjyra te ndryshme:
 • e bardhë mat;
 • e zezë mat;
 • baltë;
 • granata e kuqe;
 • okër;
 • xhins blu;
 • trëndafili;
 • aloe jeshile;
 • pranverë e verdhë;
 • e zezë me shkëlqim;
 • e bardhë me shkëlqim.
Për funksionalitet më të madh, është e mundur të zgjidhni nëse do të keni apo jo kullimin e lirë me kapak qeramike të cilësisë së lartë që përputhet me lavamanin.

Qeramika është materiali kryesor që përdoret për krijimin e pajisjeve sanitare pasi është në gjendje të krijojë një efekt optik që e bën banjën të duket shumë më e ndritshme dhe më e gjerë se sa është në të vërtetë.
Përparësitë e tij janë:
 • higjienike dhe e lehtë për t'u pastruar;
 • përqindje e ulët e konsumimit me kalimin e kohës pasi është një material shumë i qëndrueshëm: rezistent ndaj acideve, goditjeve dhe gërvishtjeve, nxehtësisë dhe nuk zbehet me kalimin e kohës;
 • pamje dekorative shumë e rafinuar;
 • Materiali izolues i zërit: ruan zhurmën brenda në mënyrë që të mos prodhojë zhurma të bezdisshme si jehona dhe gjëmime.
NB: ky lavaman mund të montohet edhe vetëm në mur. Vrimat për varjen në mur janë gjithmonë të përfshira.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro