Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

Countertop Oval Design Moderne Lavaman Qeramike Made in Italy - Zarro

Kod: ZARROOVALE
lek 57.710,64 lek 84.024,30 -31%

madein_italy

- +
Material
qeramike
Masat
L 50 x P 38 x H 13 cm
Koha e dërgimit
12/15 ditë pune
Viadurini Bathroom

Projektim modern lavamani banjo countertop countertop i punuar me dorë në Itali me qeramikë me ngjyra.

Zarro është një lavaman me tryezë ovale me dhunti të shumta dhe elegante pa vrimë çezme karakterizuar nga linja të thjeshta dhe një dizajn i rafinuar.
Punuar me dorë në Itali me 100% prodhuar në Itali materiale të tilla si qeramika.

Në dispozicion në ngjyra të ndryshme:
 • e bardhë mat;
 • e zezë mat;
 • baltë;
 • kuqe e kuqe;
 • okër;
 • xhins blu;
 • trëndafil;
 • jeshile aloe;
 • pranvera e verdhë;
 • e zezë me shkëlqim;
 • e bardhë me shkëlqim.
Për më shumë, kullimi falas me tapë qeramike përfshihet në çmim.

Qeramika është materiali kryesor i përdorur për të bërë pajisje sanitare pasi është i aftë të krijojë një efekt optik që e bën banjën të duket shumë më e ndritshme dhe më e gjerë se sa është në të vërtetë.
Përparësitë e tij janë:
 • higjenike dhe pastrohet lehtë;
 • përqindje e ulët e konsumit me kalimin e kohës pasi është një material shumë i qëndrueshëm: rezistent ndaj acideve, goditjeve dhe gërvishtjeve, nxehtësisë dhe nuk zbehet me kalimin e kohës;
 • aspekt shumë i kërkuar dekorativ;
 • material izolues i zërit: mban zhurma brenda në mënyrë që të mos prodhojë zhurma të bezdisshme si jehona dhe gjëmime.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi