Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

Countertop ovale Washbasin L 50 cm në Qeramikë Made in Italy - Cordino

Kod: CORDINO50
lek 41.463,95 lek 59.803,77 -31%

madein_italy

- +
Material
qeramike
Masat
L 50 x P 40 x H 13 cm
Koha e dërgimit
12/15 ditë pune
Viadurini Bathroom

Lavaman countertop countertop me stil modern në ngjyrë qeramike L 50 cm, punuar me dorë në Itali.

Cordino është një lavaman novator countertop oval pa vrimë çezme karakterizuar nga vija të buta dhe buzë e hollë.
Punuar me dorë në Itali me 100% prodhuar në Itali materiale të tilla si qeramika.

Në dispozicion në ngjyra të ndryshme:
 • e bardhë mat;
 • e zezë mat;
 • baltë;
 • kuqe e kuqe;
 • okër;
 • xhins blu;
 • trëndafil;
 • jeshile aloe;
 • pranvera e verdhë;
 • e zezë me shkëlqim;
 • e bardhë me shkëlqim.
Për një funksionalitet më të madh, mund të zgjidhni nëse keni ose jo kullimin falas me një kapak qeramike me cilësi të lartë që përputhet me lavamanin.

Qeramika është materiali kryesor i përdorur për të bërë pajisje sanitare pasi është i aftë të krijojë një efekt optik që e bën banjën të duket shumë më e ndritshme dhe më e gjerë se sa është në të vërtetë.
Përparësitë e tij janë:
 • higjenike dhe pastrohet lehtë;
 • përqindje e ulët e konsumit me kalimin e kohës pasi është një material shumë i qëndrueshëm: rezistent ndaj acideve, goditjeve dhe gërvishtjeve, nxehtësisë dhe nuk zbehet me kalimin e kohës;
 • aspekt shumë i kërkuar dekorativ;
 • material izolues i zërit: mban zhurma brenda në mënyrë që të mos prodhojë zhurma të bezdisshme si jehona dhe gjëmime.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi