Made in Italy

Countertop qeramike e gjelbër Kafshët me model gjarpri, të bëra në Itali

  • Made in Italy
  • Kod: ANIMALS 7
lek 111.235,01 lek 151.901,57 -27%
Material qeramikë
Masat L47xW38xH14 cm
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Countertop dizajn pastrues pluhur jeshil qeramik i bërë në Itali Kafshët
Lavaman ose "legen" me forma të çrregullta, që kujton një seksion bajamesh, të pajisur me një rrjedhje të vazhdueshme të ujit.
Ky lavaman mund të personalizohet duke zgjedhur midis përfundimeve të ndryshme dhe dekoratave: të kërkoni informacion dhe / ose një kuotë të personalizuar shkruani në klienti@viadurini.it.


Zgjidhni modelin, formën, kombinimet dhe mbarimet dhe bëhuni autori i habitatit tuaj!
Matjet: W 47 x D 38 x H 14,5 cm

NB: Për pastrimin rekomandohet të përdorni produkte jo agresive, të cilat mund të ndryshojnë ose dëmtojnë përfundimin.
Tiftet nuk përfshihen në çmim.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në