Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

Countertop Square Qeramike Countertop e bërë në Itali - Rotolino

Kod: ROTOLINO2
lek 43.644,31 lek 65.466,48 -33%

madein_italy

- +
Material
qeramike
Masat
L 50 x P 50 x H 13 cm
Koha e dërgimit
12/15 ditë pune
Viadurini Bathroom

Lavaman banjo me sipërfaqe katrore me stil modern, të punuar me dorë në Itali në qeramikë me ngjyra.

Rotolino është një lavaman origjinal countertop countertop me vrimë çezme.
Falë modelit të saj elegant dhe katror do të jetë perfekte për tu integruar në çdo stil banjo.
Punuar me dorë në Itali me 100% të bëra në Itali materiale të tilla si qeramike.

Në dispozicion në disa ngjyra:
 • e bardhë mat;
 • e zezë mat;
 • mud;
 • garnet e kuqe;
 • okër;
 • xhins blu;
 • u rrit;
 • aloe jeshile;
 • pranverë e verdhë;
 • e zezë me shkëlqim;
 • shkëlqim të bardhë.
Për një funksionalitet më të madh, është e mundur të zgjidhni nëse ka apo jo kullimin e kullimit falas me kapak qeramik me cilësi të lartë që përputhet me lavaman.
NB: Theezmat nuk përfshihen në çmim.

Qeramika është materiali kryesor që përdoret për ndërtimin e pajisjeve sanitare pasi është i aftë të krijojë një efekt optik që e bën banjën të duket shumë më e ndritshme dhe më e gjerë se sa është në të vërtetë.
Përparësitë e saj janë:
 • higjenike dhe e lehtë për tu pastruar;
 • përqindje e ulët e konsumit me kalimin e kohës si material me qëndrueshmëri të lartë: rezistent ndaj acideve, goditjeve dhe gërvishtjeve, nxehtësisë dhe nuk zbehet me kalimin e kohës;
 • pamja dekorative shumë e kërkuar;
 • materiali i papërshkueshëm nga zëri: mban zhurmat brenda për të mos prodhuar zhurma të bezdisshme siç janë jehona dhe thashetheme.

Produkte të shikuara së fundmi