Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

Countertop Washbasin L 60 cm me vrimë çezme Made in Italy qeramike - Rotolino

Kod: ROTOLINO3
lek 49.138,77 lek 70.767,79 -31%

madein_italy

- +
Material
qeramike
Masat
L 60 x P 50 x H 13 cm
Koha e dërgimit
12/15 ditë pune
Viadurini Bathroom

Lavaman countertop countertop drejtkëndëshe L 60 cm me vrimë çezme të punuar me dorë në Itali në qeramikë me ngjyra; të stilit modern.

Rotolino është një lavaman countertop drejtkëndëshe 60 cm i gjatë me vrimë çezme.
Falë formave të hijshme dhe delikate do të jetë perfekte të integroheni në çdo stil banjoje.
Punuar me dorë në Itali me 100% prodhuar në Itali materiale të tilla si qeramika.

Në dispozicion në ngjyra të ndryshme:
 • e bardhë mat;
 • e zezë mat;
 • baltë;
 • kuqe e kuqe;
 • okër;
 • xhins blu;
 • trëndafil;
 • jeshile aloe;
 • pranvera e verdhë;
 • e zezë me shkëlqim;
 • e bardhë me shkëlqim.
Për një funksionalitet më të madh, mund të zgjidhni nëse keni ose jo kullimin falas me një kapak qeramike me cilësi të lartë që përputhet me lavamanin.
Shënim: Çezmat nuk janë të përfshira në çmim.

Qeramika është materiali kryesor i përdorur për të bërë pajisje sanitare pasi është i aftë të krijojë një efekt optik që e bën banjën të duket shumë më e ndritshme dhe më e gjerë se sa është në të vërtetë.
Përparësitë e tij janë:
 • higjenike dhe pastrohet lehtë;
 • përqindje e ulët e konsumit me kalimin e kohës pasi është një material shumë i qëndrueshëm: rezistent ndaj acideve, goditjeve dhe gërvishtjeve, nxehtësisë dhe nuk zbehet me kalimin e kohës;
 • aspekt shumë i kërkuar dekorativ;
 • material izolues i zërit: mban zhurma brenda në mënyrë që të mos prodhojë zhurma të bezdisshme si jehona dhe gjëmime.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi