Made in Italy

Dardane moderne prej druri me 2 ose 3 dyer xhami Prodhuar në Itali - Fiorenza

 • Made in Italy
 • Kod: FIORENZA1
lek 311.341,76 lek 389.177,21 -20%
Material Dru, xhami, alumini dhe çeliku i lakuar
Koha e dërgimit 45 ditë pune

Ana e dhomës së ndenjes nga druri i llakuar me dyer xhami, Luks i prodhuar në Itali.

Ana e dhomës së ndenjes e prodhuar tërësisht në Itali me strukturë druri të llakuar mat , bazë sajë prej çeliku inox , 2 ose 3 dyer me profil alumini dhe ballë xhami të punuar, të pajisur me sistemin e hapjes shtytëse dhe tërheqëse dhe rafte të brendshme në xham të tejdukshëm transparent (th. 6 mm, ngarkesa maksimale 20 kg). Kombinimi i përsosur i materialeve të zgjedhura dhe përfundimet e propozuara japin një plotësues me një dizajn imponues dhe luksoz të aftë për të karakterizuar çdo dhomë në shtëpi me një prekje të stilit ekskluziv . Estetika e saj buron nga dëshira për të kombinuar funksionalitetin dhe elegancën për një rezultat me një personalitet modern dhe një ndikim të fortë vizual, ideal për ata që duan një stil të sofistikuar dhe avangard të mobiljeve .

Përfundimet në dispozicion:
 • Dyer xhami bronzi Roccia dhe strukturë ngjyrë kafe gështenjë mat;
 • Dyert e qelqit Roccia në ngjyrë bronzi dhe strukturë ngjyrë kafe të errët sepia;
 • dyer xhami të pasqyruara Roccia dhe strukturë të errët blu ngjyrë vjollce;
 • Roccia pasqyroi dyer xhami dhe strukturë gri guri mat.
Madhësitë e disponueshme :
 • L 191 x P 48 x H 78 cm (3 dyer);
 • L 128.5 x L 48 x H 78 cm (2 dyer).
NB : bufeja është në dispozicion në një gamë të gjerë ngjyrash dhe përfundimesh të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin "Kërko informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në