Made in Italy

Dardane moderne prej druri me 2 ose 3 dyer xhami Prodhuar në Itali - Fiorenza

 • Made in Italy
 • Kod: FIORENZA1
lek 304.142,04 lek 357.814,17 -15%
Material Dru, xhami, alumini dhe çeliku i lakuar
Koha e dërgimit 45 ditë pune

Bofoni i dhomës së ndenjes në dru të llakuar me dyer xhami, prodhim luksoz në Itali.

Bufe dhome ndenje totalisht e prodhuar ne Itali me strukture druri te llakuar mat , baze saje inox , 2 ose 3 dyer me profil alumini dhe ballina xhami te punuar te pajisura me sistem hapje push & pull dhe rafte te brendshem ne xham tempered transparent (trashesi. 6 mm, maksimumi ngarkesa 20 kg). Bashkimi perfekt midis materialeve të zgjedhura dhe përfundimeve të propozuara jep një plotësim me një dizajn imponues dhe luksoz , i aftë për të karakterizuar çdo dhomë të shtëpisë me një prekje stili ekskluziv . Estetika e saj vjen nga dëshira për të kombinuar funksionalitetin dhe elegancën për një rezultat me një personalitet modern dhe një ndikim të fortë skenografik , ideal për ata që duan një stil arredimi të rafinuar dhe avangard .

Përfundimet e disponueshme:
 • dyer në xham Roccia ngjyrë bronzi dhe strukturë kafe mat gështenjë;
 • dyer në xham Roccia në ngjyrë bronzi dhe strukturë opake sepia kafe;
 • dyer të pasqyruara xhami Roccia dhe strukturë blu mat ngjyrë vjollce;
 • dyer të pasqyruara xhami Roccia dhe strukturë gri mat prej guri.
Madhësitë e disponueshme :
 • L 191 x D 48 x H 78 cm (3 dyer);
 • L 128,5 x D 48 x H 78 cm (2 dyer).
NB : bufeja është e disponueshme në një gamë të gjerë ngjyrash dhe përfundimesh të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në