Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dasma e Dizajnit Modern 2 ose 3 vendesh në pëlhurën e shtëpisë - kafe

Kod: BRUNO
lek 381.387,24 lek 553.061,55 -31%
- +
Masat
L 173 x P 81 x H 76 cm
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Materiali bazë
alumin
Materiali i ulëses
pëlhurë
Viadurini in the Garden

Divan kopshti në alumin të pikturuar, me jastekë të lëvizshëm në ngjyrën e antracitit, dizajn modern për ambiente të jashtme.

Struktura në alumin të veshur me pluhur (poliester).
Veshja e papërshkueshme nga dielli (fije poliester) në natyrë në polietileni (hilon)
Jastëkë të heqshëm me pëlhurë akrilike 100%, rezistente ndaj ujit dhe rezistente ndaj UV-së.
Mbushje për anti-lagështi në natyrë.
NB : rekomandohet të mos e ekspozoni produktin në mot të keq, pasi ndryshk do të formohet në çelik.

Produkte të shikuara së fundmi