Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Deckchair në natyrë me shtëpinë e bazës së aluminit të bardhë - Rodolfo

Kod: RODOLFO3
lek 78.079,28 lek 127.929,90 -39%
Mimi i njësisë
Sasia minimale e porosisë 2 Artikuj
- +
Masat
L 66 x P 84 x H gjithsej 98; Vendi H 46,6 cm
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Materiali bazë
alumini dhe fibra sintetike
Materiali i ulëses
pëlhurë
Viadurini in the Garden

Dizajn modern kolltuk në natyrë në alumin të bardhë me gërshetim të litarit dhe jastekëve.

Struktura në alumin të veshur me pluhur (poliester), gërshetim me litarët akrilik Teflon (rezistent ndaj ujit, rezistent ndaj UV).
Jastëkë të heqshëm me pëlhurë akrilike (290gr / m2).
Për tu mbledhur.
NB : rekomandohet të mos e ekspozoni produktin në mot të keq, pasi ndryshk do të formohet në çelik.

Produkte të shikuara së fundmi