Dekor për Mbështetjen e Dizajnit të Konit të Pishës në Qeramikë të Bardhë ose Bruz - Jenga

 • Kod: JENGA
lek 6.623,11 lek 7.791,89 -15%
Material qeramike
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune
Gjatësia (cm) 18
Thellësia (cm) 18
Lartësia (cm) 27.5

Dizajni i arredimit të pishës në qeramikë të bardhë ose bruz.

Ky element dekorativ është një aksesor me një ndikim të fortë estetik për shkak të dizajnit në formë koni pishe , tërësisht prej qeramike i disponueshëm në dy finitura.

Një artikull i vogël dekorativ është në gjendje të sjellë rezultate të shkëlqyera në një nivel emocional dhe mikpritës në mjedisin e destinacionit.

Përfundimet në dispozicion:

 • E bardha
 • bruz
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në