Made in Italy

Dekoratë në formë Peshku në qelq Murano Made in Italy - Cracche

 • Made in Italy
 • Kod: CRACCHE
lek 15.050,62 lek 20.632,30 -27%
Material Xhami Murano
Masat L 17 x H 14 cm
Koha e dërgimit 10-15 ditë pune

Ornament kafshësh në formë peshku në xhami murano me ngjyrë të bërë me dorë në Itali.

Cracche është një statujë e këndshme kafshësh në formën e një peshku të bërë me dorë në Itali, i bërë nga qelqi me ngjyrë murano.
Në dispozicion në dy ngjyra të ndryshme:

 • black-ari;
 • blu-ari.
Përpunimi i qelqit Murano është etiketuar me krenari i bërë në Itali ndërsa zhvillohet në Venecia; kjo ndodh që nga viti 1200 dhe kryhet nga zejtarë master me të njëjtën teknikë të përdorur në të kaluarën që e bëjnë produktin unik.

NB: Meqenëse ky është një artikull i bërë me dorë në Itali, është e mundur të kërkohet krijimi i projekteve të personalizuara dhe të personalizuara. Për informacion dhe / ose citime na kontaktoni duke përdorur formularin "Kërkesë Informacion".

Për më tepër, ne ju kujtojmë se si një produkt i punuar me dorë asnjë produkt nuk do të jetë krejtësisht identik me tjetrin.
Do artikull nënshkruhet dhe shoqërohet nga një çertifikatë që vërteton dhe garanton origjinën e Made in Italy.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në