Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dekorim i jashtëm / shtëpie i Myyour Tulip XL

Kod: 60011TUL
lek 40.541,16 lek 54.730,57 -26%

madein_italy

Shfaq opsionet:

- +
Masat
37x37xH151 cm
Designer
Moredesign
Koha e dërgimit
3/4 javë
Myyour
Dekorim modern për Tulipanin XL Myyour të jashtëm / shtëpie , pllaka e padukshme për fiksimin në tokë në hekur të galvanizuar të ftohtë me funksion të kundër-erës dhe anti-shoplifting përfshirë (fiksimi nuk furnizohet).
Gëzuar, informale, rastësore dhe elegante, janë Tulipani , aksesorët e arredimit dekorativ të propozuar nga Myyour , të përshtatshme për brenda dhe jashtë. Tulipani XL , me përmasa të mëdha, propozohet jo vetëm si një pjesë mobiljesh për një kopsht, por edhe për brendësinë, duke kombinuar estetikën dhe prakticitetin e përdorimit.
Tulipani është një copë mobiljesh për ndikimin dhe skenografinë brenda dhe jashtë .

SI T CH ZGJEDHNI NGJYRN
Tulipani është në dispozicion në ngjyra të ndryshme.
Shikoni grafikun e ngjyrave dhe tregoni kodin e ngjyrës së dëshiruar në kutinë e duhur.

Mbarimi : SHTETI I SHTYPUAR I EMBUAR
Jo vetëm dizajni dhe teknologjia bëjnë ndryshimin në produktet Myyour : edhe sa i përket materialeve, kompania nga Padova është në gjendje të shprehë maksimumin falë një polietileni të ri të veçantë të quajtur Poleasy® , i zhvilluar përmes një hulumtimi pune të realizuar për vite me radhë. eleminimi i mikroporozimeve sipërfaqësore që janë përgjegjës për formimin e patinave të pamëshirshme dhe, me kohë, gjithashtu të çarjeve të mundshme.
Poleasy® , një patentë ekskluzive në të gjithë botën, zgjidh përfundimisht problemin, duke garantuar krijimet e Myyour me sipërfaqe më kompakte dhe perfoamance vërtet unike për sa i përket qëndrueshmërisë, larjes dhe shkëlqimit të ngjyrave.
Poleasy® me veti të shkëlqyera mekanike, UV u stabilizua për aplikime në natyrë. 99% pa porozitet sipërfaqësor.

Produkte të shikuara së fundmi