Dekorime qeramike e bardhe Dizajn kafe e erret 2 Cope - Baldassarre

  • Kod: BALDASSARRE
lek 10.546,06 lek 13.182,58 -20%
Material qeramike
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune
Gjatësia (cm) 15.5
Thellësia (cm) 15.5
Lartësia (cm) 24.5

Fytyrë burrë e grua kafe e errët, dekorim tipik sicilian në porcelan të bardhë, 2 copë.

Dekorimet janë të rëndësishme për ta bërë çdo cep të shtëpisë në mënyrë perfekte në tematikë dhe ka shumë lloje.
Zgjidhni për të krijuar një të ngrohtë dhe ambient mikpritës me fytyrat e errët ngjyrë kafe e ornament kalonte në traditën e letërsisë, dhe për të sjellë Sicilianity më tipike në shtëpi ose në tryezë.
Të ndezura dhe të pasura, ato përshtaten në mënyrë të përkryer me zgjedhjet e dekorit të stilit mesdhetar.

Karakteristikat teknike:

  • E bërë nga porcelani
  • Dizajni i formës së fytyrës së gruas dhe burrit
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë