Made in Italy

Dërrasa anësore e dhomës së ndenjes në dru të zi dhe qelq me cilësi të lartë prodhuar në Itali - Senese

  • Made in Italy
  • Kod: SENESE3
lek 547.839,64
Material qelqi dhe druri
Koha e dërgimit 3 javë pune
Gjatësia (cm) 106
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 124

Mobilje për dhomën e ndenjes në dru të zi dhe xham të bardhë të llakuar me këmbë prodhuar në Itali.

Ky dollap për dhomën e ndenjes karakterizohet nga dizajni i tij origjinal që bëhet protagonist i shtëpisë.
Bërë me një strukturë dhe këmbë në dru të llakuar me të zezë mat me majë të lëmuar, me veshje qelqi të llakuar konkave dhe konvekse të bardhë që e bën atë elegante dhe të sofistikuar, duke i dhënë një mjeshtëri dhe mikpritje mjedisit.
Punuar me dorë në Itali me materiale me cilësi të lartë.

Ky material elegant do të bëhet protagonist i mjedisit, në një ndërthurje të traditës artizanale italiane dhe inovacionit modern dhe bashkëkohor.
Xhami përfaqëson një nga materialet më fisnike dhe më të lashta, pasi është i aftë të ruajë përsosmërinë e tij të pandryshuar me kalimin e kohës, si dhe të jetë ekologjik dhe magjepsës.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në