Dërrasa anësore e stilit klasik në dru mango me 4 dyer dhe pullat e gize - Baffy

  • Kod: BAFFY
lek 176.525,83 lek 207.677,44 -15%
Material Druri dhe gize
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 175
Thellësia (cm) 45.7
Lartësia (cm) 91.4

Dërrasë anësore në dru mango me pulla prej gize të bëra në një stil klasik.

Struktura në dru mango , shpinat dhe anët në MDF . Përfunduar me bojë me bazë uji. Doreza prej gize .

Madhësia: P 175 x D 45.7 x H 91.4 cm
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në