Dërrasa anësore e stilit klasik në MDF të bardhë me majë druri pishe - Pinuccia

  • Kod: PINUCCIA
lek 108.344,50 lek 157.084,57 -31%
Material MDF dhe druri
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 122
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 77

Dërrasë anësore në MDF të bardhë të pikturuar me majë druri pishe të bërë në stilin klasik.

Struktura në MDF . Top në dru pishe . Përfundimi me bazë uji. Doreza druri .

Madhësia: L 122 x P 40 x H 77 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në