Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dërrasa anësore moderne e bërë nga prodhimi në Itali Melaminë rezistente ndaj gërvishtjeve - Terenzio

Kod: TERENZIO
lek 52.926,34 lek 71.465,50 -26%

madein_italy

- +
Material
Melamina
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Gjatësia (cm)
180
Thellësia (cm)
42
Lartësia (cm)
84
Viadurini Living

Dërrasë anësore në melaminë të bardhë me shkëlqim me dyer të bardha ose efekt betoni të modelit modern Made in Italy.

Dollapi është një njësi e domosdoshme ruajtjeje në çdo shtëpi dhe është perfekte për tu vendosur në dhomën e ngrënies, por në disa raste edhe në kuzhinë për ruajtjen e shërbimeve dhe rrobat e tryezës. Prandaj është thelbësore që të keni një dollap, i gjerë, praktik dhe i fortë në të njëjtën kohë. Një dollap mund të zgjerohet në lartësi ose gjerësi. Zgjedhja më e mençur është sigurisht diçka jo shumë e rëndë për të mbajtur pikën fokale të dhomës në tryezën e ngrënies dhe gjithashtu këshillohet të zgjidhni një dollap të pajisur me dyer dhe rafte për më shumë praktike.

I prodhuar plotësisht në Itali dhe i bërë nga melamina rezistente ndaj gërvishtjeve , Terenzio është një dollap që karakterizohet nga prania e 4 dyerve me dorezë brazdash të disponueshme në dy variante dhe 4 rafte të brendshme në të bardhë mat që e bëjnë atë një përzierje perfekte të përsosjes dhe funksionalitetit .

Matja:
  • L 180 x P 42 x H 84 cm.
Përfundimet e disponueshme të derës :
  • Melaminë e llakuar me shkëlqim të bardhë;
  • Melamina me efekt konkret.

Udhëzimet e asamblesë dhe rregullimi i pajisjeve të përfshira në paketë.

Produkte të shikuara së fundmi