Dërrasa anësore moderne në dru dhe MDF me lëvizje këmbësh çeliku - Emilio

 • Kod: EMILIO
lek 247.986,31 lek 359.620,00 -31%
Material Druri, MDF dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune

Dërrasë anësore me strukturë druri dhe këmbë në çelik modern të pikturuar.

Struktura në dru të ricikluar (përzierje e pyjeve indiane) me një fund të bazuar në nitrocelulozë. Top me lustër me shkëlqim me bazë poliuretani. Mbështetëse në mdf . Ndarja e dyerve duke përfshirë raftin.
Këmbët prej çeliku të veshura me pluhur epoksi për tu mbledhur.

Madhësitë e disponueshme:
 • L 160 x P 40 x H 85 cm;
 • L 180 x P 40 x H 85 cm.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në