Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dërrasa anësore moderne në hirit me këmbë çeliku dhe rafte MDF - Maurizio

Kod: MAURIZIO
lek 73.757,99 lek 106.949,08 -31%
- +
Material
Druri, MDF dhe çeliku
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Gjatësia (cm)
131.5
Thellësia (cm)
42
Lartësia (cm)
77
Viadurini Living

Dërrasë anësore me strukturë druri hiri dhe këmbë moderne çeliku.

Struktura në dru hiri . Pjesa e sipërme dhe anët në dru të veshur me hirit me rafte në përfundim MDF me bojë të bazuar në nitrocelulozë. Ndarja e dyerve duke përfshirë raftin.
Këmbët prej çeliku për tu mbledhur .

Madhësia: L 131.5 x W 42 x H 77 cm

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi