Dërrasa anësore në dru dhe MDF me shtresa çeliku dhe dekorime Homemotion - Pablo

 • Kod: PABLO1
lek 130.720,55 lek 153.788,87 -15%
Material Druri, MDF dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune

Dollap klasik me dekor me strukturë druri dhe MDF dhe dekorime çeliku.

Struktura në dru mango , mbështetëset në MDF të rimeso . Dorezat dhe elementet e tjerë dekorativë në çelik . Mbarimi i bazuar në nitrocelulozë.

Madhësitë e disponueshme :
 • L 90 x P 46 x H 100 cm;
 • L 89 x P 43 x H 119 cm.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në