Dërrasa anësore në stilin e cilësisë së mirë me strukturë druri dhe këmbë çeliku - Alva

  • Kod: ALVA
lek 136.910,73
Material Druri dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 145
Thellësia (cm) 45
Lartësia (cm) 85

Dërrasë anësore në dru akacie me këmbë çeliku të pikturuara në stilin e cilësisë së mirë.

Top me dru akacie , këmbët me çelik të veshur me pluhur epoksi. Sirtari poshtë dhe mbrapa në kompensatë . Mbarimi i bazuar në nitrocelulozë. Raft brenda ndarjes.
Këmbët për tu mbledhur.

Madhësia: L 145 x P 45 x H 85 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në