Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dërrasa anësore në stilin e cilësisë së mirë në dru me dekorime çeliku Homemotion - Pablo

Kod: PABLO
lek 138.445,73 lek 200.741,33 -31%
- +
Material
Druri, MDF dhe çeliku
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Gjatësia (cm)
102
Thellësia (cm)
44
Lartësia (cm)
91
Viadurini Living

Dërrasë anësore në dru mango me dekorime çeliku të stilit të cilësisë së mirë.

Struktura në dru mango , mbështetëset në MDF të rimeso . Dorezat dhe elementet e tjerë dekorativë në çelik . Ndarja e dyerve duke përfshirë raftin. Përfundoni bazuar në nitro celulozë.

Madhësia: L 102 x P 44 x H 91 cm

Ngjyrat e disponueshme :
  • Gri;
  • Kafe.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi