Dërrasa anësore në stilin e cilësisë së mirë në dru të Bredhit dhe çelikut të pikturuar - Elmerico

  • Kod: ELMERICO
lek 100.869,03 lek 146.220,22 -31%
Material Druri dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 80
Thellësia (cm) 39
Lartësia (cm) 161

Dërrasa anësore e bërë nga druri i bredhit dhe çeliku i pikturuar në stilin e cilësisë së mirë.

Struktura çeliku e lyer me pluhur epoksi. Sirtarët në dru bredhi me fund dylli. Dyer çeliku me përpunim të efektit bastun prej palme kacavjerrëse . Ndarje e brendshme me mbajtëse shishesh dhe mbajtëse xhami në çelik.
Këmbët për tu mbledhur.

Madhësia: L 80 x P 39 x H 161 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në